Pomôžeme vám
nájsť zamestnanie

Máme pre vás veľa zaujímavých pracovných ponúk,
ktoré neustále aktualizujeme.

Benefity

Našim cieľom je zabezpečiť ľuďom, ktorých zamestnávame, čo najlepšie služby a benefity. Lebo len tak môžu v práci podávať 100 %-ný výkon. Preto pre všetkých našich zamestnancov poskytujeme v spolupráci s našimi obchodnými partnermi tieto výhody:

Bezplatná právna poradňa

V prípade, že ste sa dostali do zložitej životnej situácie (rozvod, exekúcia, dedičstvo, príp. iné), kde potrebujete odbornú právnu pomoc a nemáte sa na koho obrátiť, je Vám k dispozícii náš odborný právny tím, ktorý Vám bezplatne poradí a pomôže.

Bezúročná mikropôžička

Pre zamestnancov, ktorí splnia kritéria (podľa prevádzky môžu byť niektoré odlišné), je každý mesiac vyčlenený k dispozícii istý finančný balík, určený na prerozdelenie na bezúročné zamestnanecké pôžičky.

Sociálny program

Zamestnanci získavajú zdarma lístky do kina, divadla, športoviská alebo po dohode sú im tieto vstupenky preplatené. Organizujeme teambuildingové stretnutia, rôzne športové podujatia a súťaže o hodnotné ceny.

Celodenná starostlivosť koordinátorom

Váš koordinátor Vám zabezpečuje podporu a pomoc s adaptáciu na novom pracovisku, v rámci ubytovania, ako aj pomoc zorientovať sa v novom meste.

Zabezpečené ubytovanie a doprava

Pre každého zamestnanca vieme poskytnúť ubytovanie v blízkom mieste výkonu práce, alebo v spolupráci so zamestnávateľom zabezpečujeme dopravu z okolia.