KANDIDÁTI

Pomôžeme vám nájsť zamestnanie

Máme pre vás veľa zaujímavých pracovných ponúk, ktoré neustále aktualizujeme.

BENEFITY

Našim cieľom je zabezpečiť ľuďom, ktorých zamestnávame, čo najlepšie služby a benefity. Lebo len tak môžu v práci podávať 100 %-ný výkon. Preto pre všetkých našich zamestnancov poskytujeme v spolupráci s našimi obchodnými partnermi tieto výhody:

BEZPLATNÁ PRÁVNA PORADŇA

V prípade, že ste sa dostali do zložitej životnej situácie (rozvod, exekúcia, dedičstvo, príp. iné), kde potrebujete odbornú právnu pomoc a nemáte sa na koho obrátiť, je Vám k dispozícii náš odborný právny tím, ktorý Vám bezplatne poradí a pomôže.

BEZÚROČNÁ MIKROPÔŽIČKA

Pre zamestnancov, ktorí splnia kritériá (podľa prevádzky môžu byť niektoré odlišné), je každý mesiac vyčlenený k dispozícii istý finančný balík, určený na prerozdelenie na bezúročné zamestnanecké pôžičky.

SOCIÁLNY PROGRAM

Zamestnanci získavajú zdarma lístky do kina, divadla, športoviská alebo po dohode sú im tieto vstupenky preplatené. Organizujeme teambuildingové stretnutia, rôzne športové podujatia a súťaže o hodnotné ceny.

VEĽA DARČEKOV

Vecné darčeky pre deti zamestnancov (MDD, Mikuláš)
Darček pri životnom jubileu – narodeninách /okrúhle napr. 30, 40, 50 rokov/ Koncoročné firemné darčeky

CELODENNÁ STAROSTLIVOSŤ KOORDINÁTOROM

Váš koordinátor Vám zabezpečuje podporu a pomoc s adaptáciu na novom pracovisku, v rámci ubytovania, ako aj pomoc zorientovať sa v novom meste.

ZABEZPEČENÉ UBYTOVANIE A DOPRAVA

Pre každého zamestnanca vieme poskytnúť ubytovanie v blízkom mieste výkonu práce, alebo v spolupráci so zamestnávateľom zabezpečujeme dopravu z okolia.

BONUS ZA ODPORUČENIE ZAMESTNANCA

Priveď kamaráta a získaš odmenu 100,-€
/odmena sa vypláca 2x po 50,- € = odpracovaný 1. mesiac 50,-€ a odpracovaný 2. mesiac 50,-€/