Aktuálne ponuky práce

Vodič CXT - Nitra

Hľadáme skúseného Vodiča CXT pre našu pobočku v Nitre. Táto pozícia je ideálna pre kandidáta, ktorý má skúsenosti ako Skladník/manipulant/picker, Vodič CXT. Úspešný kandidát bude zodpovedný za manipuláciu s tovarom, jeho presun a skladovanie v rámci našich skladových priestorov. Očakávame, že bude schopný efektívne a bezpečne ovládať nízkozdvižný vozík  - CXT. Táto pozícia vyžaduje vysokú mieru presnosti, spoľahlivosti a schopnosti pracovať samostatne, ako aj v tíme.

Náplň práce

Informácie o pracovnej ponuke

Vodič CXT - Nitra

Hľadáme skúseného a spoľahlivého vodiča CXT pre našu pobočku v Nitre. Táto pozícia je ideálna pre kandidátov, ktorí majú skúsenosti so skladníckymi operáciami a manipuláciou tovaru.

Kandidát by mal mať skúsenosti s prácou v sklade, vrátane manipulácie s tovarom a jeho triedenia. Schopnosť efektívne komunikovať s tímom a zvládať viaceré úlohy súčasne je nevyhnutná.

Kandidát by mal mať platný vodičský preukaz na nízkozdvižný vozík a skúsenosti s jeho ovládaním. Bezpečnosť je našou najvyššou prioritou, takže očakávame, že kandidát bude dodržiavať všetky bezpečnostné predpisy a postupy.

Kandidát by mal mať skúsenosti s ovládaním NZV-  CXT vozidiel. Očakávame, že kandidát bude schopný efektívne a bezpečne manipulovať s týmito vozidlami v rôznych pracovných podmienkach.

Táto pozícia vyžaduje fyzickú zdatnosť, schopnosť pracovať v rýchlo sa meniacom prostredí a vynikajúce organizačné zručnosti. Ak máte tieto zručnosti a hľadáte príležitosť rásť v dynamickom a podporujúcom prostredí, tešíme sa na vašu žiadosť.

Požadujeme

Ďalšie informácie

Hľadáme kandidáta na pozíciu "Vodič CXT - Nitra". Táto pozícia vyžaduje špecifické zručnosti a skúsenosti, ktoré sú nevyhnutné pre úspešné vykonávanie pracovných povinností.

Kandidát by mal mať skúsenosti s prácou v sklade, manipuláciou s tovarom a jeho výberom. Táto zručnosť je dôležitá pre efektívne a presné vybavovanie objednávok.

Kandidát by mal mať platný vodičský preukaz na vysokozdvižný vozík a skúsenosti s jeho ovládaním. Táto zručnosť je nevyhnutná pre manipuláciu s ťažkým tovarom v sklade.

Kandidát by mal mať skúsenosti s ovládaním CXT vozíka. Táto zručnosť je kľúčová pre túto pozíciu, pretože hlavnou úlohou vodiča CXT je bezpečné a efektívne manipulovanie s tovarom.

Kandidát by mal byť schopný pracovať samostatne, ale aj ako súčasť tímu. Dôležité sú aj dobré komunikačné zručnosti, schopnosť riešiť problémy a flexibilita v prípade potreby nadčasových hodín.

Ak máte tieto zručnosti a skúsenosti a hľadáte nové výzvy, pošlite nám svoj životopis. Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa

Ponúkame

Naše  firmené   benefity  sú  rozdelené  do  3 kategórií - Bronze, Silver a Golde  a  nájdete  medzi nimi tieto:

  • Týždenná záloha do výšky 50,-€/počas prvých 2 mesiacov trvania PZ/ - prvá záloha je možná po odpracovaní 5 pracovných dní
  • Poskytnutie ubytovania za zvýhodnenú cenu
  • Sociálne a právne poradenstvo v oblasti exekúcií a súdnych sporov
  • Darček pri životnom jubileu – narodeninách /okrúhle napr. 30, 40, 50 rokov/ - poukážka v hodnote 10,- €
  • Bonus za odporučenie zamestnanca „Priveď kamaráta a získaš odmenu 100,-€“ 
  • Lístok/vstupenka zdarma na spoločenské a kultúrne akcie /kino, športové zápasy/ 1x za 12 mesiacov v súhrnnej hodnote 15,-€
  • Bezúročná pôžička do výšky 1 000,-€
  • Vecné darčeky pre deti zamestnancov (MDD, Mikuláš)
  • Darček pri životnom jubileu – narodeninách /okrúhle napr. 30, 40, 50 rokov/ - poukážka v hodnote 10,-€
  • Koncoročné firemné darčeky

ZDARMA  zabezpečená doprava v rámci NR a z ďalších smerov: Nové Zámky, Piešťany, Sereď, Trnava, Hlohovec, Topoľčany, Zlaté Moravce, Levice, Šaľa, Tešedíkovo, Galanta, Partizánske, Komárno, Hurbanovo, Tlmače, Vráble, Šurany/

O firme

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015.

Kontakt

Miroslava Valentíny(421908961969, )

Napíšte nám, radi zodpovieme vaše otázky

Poskytujeme zamestnanie

viac ako 1400 zamestnancom.

Sme členom

Asociácie personálnych agentúr Slovenska (APAS).