Aktuálne ponuky práce

Operátor výrobnej linky - Senica - nástupný Bonus 300,-€

Hľadáme Operátora výrobnej linky pre našu pobočku v Senici. Táto pozícia je ideálna pre kandidátov, ktorí majú skúsenosti ako montážny pracovník / operátor montážnej linky alebo operátor výroby. Úspešný kandidát bude zodpovedný za obsluhu a údržbu výrobných strojov a zariadení, monitorovanie a reguláciu procesov výroby a zabezpečenie kvality výrobkov. Ponúkame atraktívny nástupný bonus 300,- €. Ak máte záujem o prácu v dynamickom prostredí s možnosťou profesionálneho rastu a rozvoja, pošlite nám svoj životopis.

Náplň práce

Informácie o pracovnej ponuke

Operátor výrobnej linky - Senica - nástupný Bonus 300,-€

Hľadáme skúseného operátora výrobnej linky pre našu výrobnú spoločnosť v Senici. Táto pozícia ponúka nástupný bonus 300,-€ pre kandidáta, ktorý úspešne prejde výberovým konaním.

- Skúsenosti s prácou ako montážny pracovník / operátor montážnej linky. Očakávame, že kandidát bude schopný efektívne a bezpečne pracovať na montážnej linke, sledovať výrobné plány a dodržiavať všetky bezpečnostné predpisy.

- Skúsenosti ako operátor výroby. Kandidát by mal mať skúsenosti s ovládaním výrobných strojov a zariadení, ako aj s monitorovaním a úpravou výrobných procesov podľa potreby.

- Schopnosť pracovať v tíme. Hľadáme kandidáta, ktorý je schopný efektívne komunikovať a spolupracovať s ostatnými členmi tímu.

- Schopnosť riešiť problémy. Kandidát by mal byť schopný identifikovať a riešiť problémy, ktoré môžu vzniknúť počas výrobného procesu.

Ponúkame stabilnú prácu v dynamickom prostredí, konkurencieschopný plat a možnosť profesijného rastu. Ak máte záujem o túto pozíciu, pošlite nám svoj životopis a motivačný list. Tešíme sa na spoluprácu s Vami!

Požadujeme

Hľadáme operátora výrobnej linky pre našu pobočku v Senici. Ponúkame nástupný bonus 300,- € a možnosť profesionálneho rastu a rozvoja.

- Skúsenosti s pracovným postom montážneho pracovníka / operátora montážnej linky sú výhodou, ale nie sú nevyhnutné. Zaškolíme aj začiatočníkov.
- Skúsenosti s prácou operátora výroby sú výhodou.
- Schopnosť pracovať v tíme a pod tlakom.
- Zodpovedný prístup k práci a ochota učiť sa nové veci.

- Prácu na plný úväzok s flexibilným pracovným časom.
- Príjemné pracovné prostredie a kolektív.
- Možnosť kariérneho rastu a profesionálneho rozvoja.
- Nástupný bonus 300,- €.

Ak máte záujem o túto pozíciu, pošlite nám svoj životopis a motivačný list. Tešíme sa na spoluprácu s Vami!

Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské I. stupňa

Ponúkame

Naše  firmené   benefity  sú  rozdelené  do  3 kategórii - Bronze, Silver a Golde  a  nájdete  medzi nimi tieto:

  • Týždenná záloha do výšky 50,-€/počas prvých 2 mesiacov trvania PZ/ - prvá záloha je možná po odpracovaní 5 pracovných dní
  • Poskytnutie ubytovania za zvýhodnenú cenu
  • Sociálne a právne poradenstvo v oblasti exekúcií a súdnych sporov
  • Darček pri životnom jubileu – narodeninách /okrúhle napr. 30, 40, 50 rokov/ - poukážka v hodnote 10,- €
  • Bonus za odporučenie zamestnanca „Priveď kamaráta a získaš odmenu 100,-€“ 
  • Lístok/vstupenka zdarma na spoločenské a kultúrne akcie /kino, športové zápasy/ 1x za 12 mesiacov v súhrnnej hodnote 15,-€
  • Bezúročná pôžička do výšky 1 000,-€
  • Vecné darčeky pre deti zamestnancov (MDD, Mikuláš)
  • Darček pri životnom jubileu – narodeninách /okrúhle napr. 30, 40, 50 rokov/ - poukážka v hodnote 10,-€
  • Koncoročné firemné darčeky

Nástupný bonus: 300,-€   (vypláca sa 50,-€/ mesiac počas  prvých 6 mesiacov trvania PZ)

O firme

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015.

Kontakt

Eva Križovenská(421948002048, )

Napíšte nám, radi zodpovieme vaše otázky

Poskytujeme zamestnanie

viac ako 1400 zamestnancom.

Sme členom

Asociácie personálnych agentúr Slovenska (APAS).