Aktuálne ponuky práce

Montážny pracovník - Voderady

Hľadáme skúseného Montážneho pracovníka pre našu výrobnú linku vo Voderadoch. Ideálny kandidát by mal mať skúsenosti ako operátor montážnej linky a výroby. Táto pozícia vyžaduje precízne a detailné práce, schopnosť pracovať v rýchlo sa meniacom prostredí a silné technické zručnosti. Ak máte tieto zručnosti a hľadáte novú výzvu, radi by sme sa s vami stretli a diskutovali o tejto príležitosti.

Náplň práce

Informácie o pracovnej ponuke

Montážny pracovník - Voderady

Hľadáme skúseného montážneho pracovníka na plný úväzok pre našu výrobnú linku v Voderadoch. Táto pozícia zahŕňa prácu na montážnej linke, výrobu.
- Skúsenosti s prácou ako montážny pracovník / operátor montážnej linky. Očakávame, že kandidát bude schopný pracovať s rôznymi nástrojmi a zariadeniami potrebnými pre montáž.
- Skúsenosti ako operátor výroby. Kandidát by mal mať skúsenosti s prácou v rýchlo sa meniacom výrobnom prostredí a byť schopný efektívne a efektívne riadiť výrobné procesy.

Táto pozícia vyžaduje vysokú úroveň presnosti a pozornosti k detailom, schopnosť pracovať pod tlakom a vynikajúce organizačné zručnosti. Ak máte tieto zručnosti a skúsenosti a hľadáte novú výzvu, tešíme sa na vašu žiadosť.

Požadujeme

Ďalšie informácie

Hľadáme skúseného montážneho pracovníka na pracovisko vo Voderadoch. Táto pozícia vyžaduje zručnosti a skúsenosti v oblasti montáže a výroby.

- Skúsenosti s prácou ako montážny pracovník alebo operátor montážnej linky. Očakávame, že budete schopní pracovať s rôznymi nástrojmi a zariadeniami potrebnými pre montážne práce.
- Skúsenosti s prácou ako operátor výroby. Budete zodpovední za sledovanie a úpravu výrobných procesov, aby ste zaistili ich efektívnosť a kvalitu.

Táto pozícia môže vyžadovať prácu na zmeny aj cez víkendy, v závislosti od potrieb výroby. Ponúkame konkurencieschopné platové podmienky a vynikajúce pracovné prostredie. Ak máte potrebné zručnosti a skúsenosti a hľadáte novú výzvu, tešíme sa na vašu žiadosť.

Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské I. stupňa

Ponúkame

Naše  firmené   benefity  sú  rozdelené  do  3 kategórii - Bronze, Silver a Golde  a  nájdete  medzi nimi tieto:

  • Týždenná záloha do výšky 50,-€/počas prvých 2 mesiacov trvania PZ/ - prvá záloha je možná po odpracovaní 5 pracovných dní
  • Poskytnutie ubytovania za zvýhodnenú cenu
  • Sociálne a právne poradenstvo v oblasti exekúcií a súdnych sporov
  • Darček pri životnom jubileu – narodeninách /okrúhle napr. 30, 40, 50 rokov/ - poukážka v hodnote 10,- €
  • Bonus za odporučenie zamestnanca „Priveď kamaráta a získaš odmenu 100,-€“ 
  • Lístok/vstupenka zdarma na spoločenské a kultúrne akcie /kino, športové zápasy/ 1x za 12 mesiacov v súhrnnej hodnote 15,-€
  • Bezúročná pôžička do výšky 1 000,-€
  • Vecné darčeky pre deti zamestnancov (MDD, Mikuláš)
  • Darček pri životnom jubileu – narodeninách /okrúhle napr. 30, 40, 50 rokov/ - poukážka v hodnote 10,-€
  • Koncoročné firemné darčeky

zabezpečená doprava zo smerov Hlohovec, Piešťany, Senec, Pezinok , Komárno, Galanta, Smolenice, Sereď, Opoj atď.

O firme

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015.

Kontakt

Miroslava Valentíny(421908961969, )

Napíšte nám, radi zodpovieme vaše otázky

Poskytujeme zamestnanie

viac ako 1400 zamestnancom.

Sme členom

Asociácie personálnych agentúr Slovenska (APAS).