Aktuálne ponuky práce

Zásobovač liniek , Vodič CXT - Voderady

Hľadáme zodpovedného a spoľahlivého Zásobovača liniek, Vodiča CXT pre našu výrobnú spoločnosť v Voderadoch. Úspešný kandidát bude mať skúsenosti s montážnymi operáciami, bude schopný efektívne zásobovať výrobné linky a bude mať skúsenosti s vedením VZV.

Hlavné úlohy zahŕňajú, ale nie sú obmedzené na, zásobovanie výrobných liniek, prácu s montážnymi zariadeniami a vedenie VZV. Kandidát by mal byť schopný pracovať v rýchlo sa meniacom prostredí, byť flexibilný a prispôsobivý.

- Skúsenosti ako montážny pracovník / operátor montážnej linky
- Skúsenosti ako operátor výroby
- Skúsenosti ako vodič VZV
- Schopnosť pracovať samostatne aj ako súčasť tímu
- Vysoká úroveň zodpovednosti a spoľahlivosti

Ponúkame konkurencieschopné platové podmienky a príležitosti na profesionálny rast a rozvoj. Ak máte záujem o túto pozíciu a spĺňate uvedené požiadavky, tešíme sa na vašu žiadosť.

Náplň práce

Informácie o pracovnej ponuke

Zásobovač liniek, Vodič CXT - Voderady

Hľadáme zručného a spoľahlivého zásobovača liniek a vodiča CXT pre našu výrobnú spoločnosť v lokalite Voderady. Táto pozícia je ideálna pre kandidátov, ktorí majú skúsenosti s montážnymi prácami a ovládajú prácu s výrobnými linkami.

Očakávame, že máte skúsenosti s montážnymi prácami, najmä s obsluhou a údržbou montážnych liniek. Vašou úlohou bude zabezpečiť hladký chod montážnej linky a riešiť prípadné problémy, ktoré by mohli vzniknúť.

Vašou úlohou bude sledovať a kontrolovať výrobný proces, aby ste zabezpečili jeho efektívnosť a kvalitu. Očakávame, že máte skúsenosti s prácou v podobnej pozícii.

Ako vodič CXT budete zodpovedný za prepravu materiálu a produktov medzi rôznymi časťami výrobného závodu. Pre túto úlohu je nevyhnutné, aby ste mali platný vodičský preukaz na VZV.

Táto pozícia ponúka konkurenceschopný platový balík a príležitosti na profesionálny rast a rozvoj. Ak máte potrebné zručnosti a skúsenosti a chcete sa stať súčasťou nášho dynamického tímu, tešíme sa na vašu žiadosť.

Požadujeme

Hľadáme zodpovedného a spoľahlivého zásobovača liniek / vodiča CXT pre našu výrobnú halu v Voderadoch. Táto pozícia je ideálna pre kandidátov, ktorí majú skúsenosti s montážnymi prácami a výrobnými operáciami, a ktorí sú schopní ovládať VZV.

Vašou hlavnou úlohou bude zásobovanie výrobných liniek potrebným materiálom a následné odvoz hotových výrobkov do skladu. Budete tiež zodpovedný za obsluhu a údržbu vysokozdvižného vozíka.

- Skúsenosti s montážnymi prácami a výrobnými operáciami
- Schopnosť ovládať vysokozdvižný vozík
- Zodpovedný prístup k práci
- Schopnosť pracovať samostatne aj v tíme
- Flexibilitu a ochotu pracovať na zmeny

- Stabilnú prácu v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- Príjemné pracovné prostredie
- Pravidelné školenia a možnosť profesijného rastu
- Atraktívne platové ohodnotenie

Ak máte záujem o túto pozíciu, pošlite nám svoj životopis a motivačný list. Tešíme sa na spoluprácu s Vami!

Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa

Ponúkame

Naše  firmené   benefity  sú  rozdelené  do  3 kategórií - Bronze, Silver a Golde  a  nájdete  medzi nimi tieto:

  • Týždenná záloha do výšky 50,-€/počas prvých 2 mesiacov trvania PZ/ - prvá záloha je možná po odpracovaní 5 pracovných dní
  • Poskytnutie ubytovania za zvýhodnenú cenu
  • Sociálne a právne poradenstvo v oblasti exekúcií a súdnych sporov
  • Darček pri životnom jubileu – narodeninách /okrúhle napr. 30, 40, 50 rokov/ - poukážka v hodnote 10,- €
  • Bonus za odporučenie zamestnanca „Priveď kamaráta a získaš odmenu 100,-€“ 
  • Lístok/vstupenka zdarma na spoločenské a kultúrne akcie /kino, športové zápasy/ 1x za 12 mesiacov v súhrnnej hodnote 15,-€
  • Bezúročná pôžička do výšky 1 000,-€
  • Vecné darčeky pre deti zamestnancov (MDD, Mikuláš)
  • Darček pri životnom jubileu – narodeninách /okrúhle napr. 30, 40, 50 rokov/ - poukážka v hodnote 10,-€
  • Koncoročné firemné darčeky

 zabezpečená doprava zo smerov Hlohovec, Piešťany, Senec, Pezinok , Komárno, Galanta, Smolenice, Sereď, Opoj atď.

O firme

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015.

Kontakt

Miroslava Valentíny(421908961969, )

Napíšte nám, radi zodpovieme vaše otázky

Poskytujeme zamestnanie

viac ako 1400 zamestnancom.

Sme členom

Asociácie personálnych agentúr Slovenska (APAS).