Aktuálne ponuky práce

Skladník - Vodič VZV - Gáň

Hľadáme skúseného operátora logistiky - pickera  pre našu pobočku v Gáni. Táto pozícia je ideálna pre kandidáta, ktorý má skúsenosti so skladovými operáciami a manipuláciou s tovarom. Úspešný kandidát bude zodpovedný za príjem, uskladnenie, výdaj a evidenciu tovaru v našom skladovom systéme.

Požadované zručnosti a skúsenosti zahŕňajú prácu so skladovým systémom, manipuláciu s tovarom. Kandidát by mal byť schopný pracovať samostatne, ako aj v tíme, a byť schopný efektívne komunikovať so svojimi kolegami.

Ak máte skúsenosti ako skladník, manipulant alebo picker tak túto príležitosť by ste si nemali nechať ujsť.

Náplň práce

Skladník - Vodič VZV - Gáň

Hľadáme skúseného skladníka s oprávnením na vedenie vysokozdvižného vozíka (VZV). Táto pozícia je ideálna pre kandidátov, ktorí majú skúsenosti s prácou v sklade a sú schopní efektívne manipulovať s tovarom.

- Prax ako vodič vysokozdvižného vozíka (VZV) je nevyhnutná. Očakávame, že kandidát bude schopný bezpečne a efektívne ovládať vysokozdvižný vozík a zvládne manipuláciu s rôznymi typmi tovaru.
- Skúsenosti ako skladník/manipulant/picker sú veľmi žiadané. Kandidát by mal byť schopný efektívne organizovať skladové zásoby, pripravovať objednávky a zabezpečovať presnú evidenciu skladových zásob.
- Prax ako vodič nízkozdvižného vozíka (NZV) je výhodou. Kandidát by mal byť schopný ovládať nízkozdvižný vozík a zvládnuť manipuláciu s tovarom v nižších výškach.

Táto pozícia vyžaduje fyzickú zdatnosť, schopnosť pracovať v rýchlo sa meniacom prostredí a vynikajúce organizačné zručnosti. Ak máte tieto zručnosti a skúsenosti, tešíme sa na vašu žiadosť.

Požadujeme

Hľadáme skúseného skladníka - vodiča VZV pre našu pobočku v Gáni. Ideálny kandidát by mal mať skúsenosti s vedením vysokozdvižného vozíka - VZV, prácou ako skladník/manipulant/picker a vedením nízkozdvižného vozíka - NZV.

Táto pozícia vyžaduje schopnosť pracovať v rýchlo sa meniacom prostredí, s vysokou mierou presnosti a efektívnosti. Kandidát by mal byť schopný pracovať samostatne, ale aj ako súčasť tímu.

Ponúkame konkurencieschopné platové podmienky, príjemné pracovné prostredie a možnosť profesijného rastu.

Ak máte záujem o túto pozíciu, pošlite nám svoj životopis a motivačný list. Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa

Ponúkame

Naše  firmené   benefity  sú  rozdelené  do  3 kategórií - Bronze, Silver a Golde  a  nájdete  medzi nimi tieto:

  • Týždenná záloha do výšky 50,-€/počas prvých 2 mesiacov trvania PZ/ - prvá záloha je možná po odpracovaní 5 pracovných dní
  • Poskytnutie ubytovania za zvýhodnenú cenu
  • Sociálne a právne poradenstvo v oblasti exekúcií a súdnych sporov
  • Darček pri životnom jubileu – narodeninách /okrúhle napr. 30, 40, 50 rokov/ - poukážka v hodnote 10,- €
  • Bonus za odporučenie zamestnanca „Priveď kamaráta a získaš odmenu 100,-€“ 
  • Lístok/vstupenka zdarma na spoločenské a kultúrne akcie /kino, športové zápasy/ 1x za 12 mesiacov v súhrnnej hodnote 15,-€
  • Bezúročná pôžička do výšky 1 000,-€
  • Vecné darčeky pre deti zamestnancov (MDD, Mikuláš)
  • Darček pri životnom jubileu – narodeninách /okrúhle napr. 30, 40, 50 rokov/ - poukážka v hodnote 10,-€
  • Koncoročné firemné darčeky

 

O firme

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015.

Kontakt

Miroslava Valentíny(421908961969, )

Napíšte nám, radi zodpovieme vaše otázky

Poskytujeme zamestnanie

viac ako 1400 zamestnancom.

Sme členom

Asociácie personálnych agentúr Slovenska (APAS).