Aktuálne ponuky práce

Vodič vysokozdvižného vozíka - Lozorno

Pre nášhko klienta Faurecia, pracovisko Lozorno, ktorý  je významným hráčom v automobilovom priemysle, hľadáme skúsených vodičov VZV na posilnenie nášho tímu. Úspešný kandidát bude zodpovedný za riadenie a obsluhu výrobných zariadení, zabezpečenie kvality výrobkov a efektívneho chodu výroby. Okrem toho bude zodpovedný za manipuláciu s tovarom a materiálom pomocou VZV. Hľadáme niekoho, kto je technicky zdatný, má skúsenosti s prácou v rýchlo sa meniacom prostredí a je schopný pracovať v tíme. Ak máte tieto zručnosti a hľadáte nové výzvy, tešíme sa na vašu žiadosť.

Náplň práce


Hľadáme nového člena do nášho tímu na pozíciu  Vodič VZV. Táto pozícia je súčasťou našej výrobníckej divízie v Lozorne a ponúka skvelú príležitosť pre kandidátov, ktorí majú záujem o prácu v dynamickom a inovatívnom prostredí.

- Skúsenosti ako Vodič VZV. Budete zodpovední za manipuláciu s tovarom a materiálom v rámci výrobného závodu, za jeho presun medzi jednotlivými výrobnými stanicami a skladom.

- Schopnosť pracovať samostatne aj ako súčasť tímu, flexibilita a ochota učiť sa nové zručnosti.

- Spôsobilosť na prácu v trojzmennej prevádzke.

Ponúkame konkurencieschopné platové ohodnotenie, príjemné pracovné prostredie a možnosť profesijného rastu a rozvoja. Ak máte záujem o túto pozíciu a spĺňate uvedené požiadavky, tešíme sa na vašu žiadosť.

Požadujeme

Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské I. stupňa

Ponúkame

Naše  firmené   benefity  sú  rozdelené  do  3 kategórii - Bronze, Silver a Golde  a  nájdete  medzi nimi tieto:

  • Týždenná záloha do výšky 50,-€/počas prvých 2 mesiacov trvania PZ/ - prvá záloha je možná po odpracovaní 5 pracovných dní
  • Poskytnutie ubytovania za zvýhodnenú cenu
  • Sociálne a právne poradenstvo v oblasti exekúcií a súdnych sporov
  • Darček pri životnom jubileu – narodeninách /okrúhle napr. 30, 40, 50 rokov/ - poukážka v hodnote 10,- €
  • Bonus za odporučenie zamestnanca „Priveď kamaráta a získaš odmenu 100,-€“ 
  • Lístok/vstupenka zdarma na spoločenské a kultúrne akcie /kino, športové zápasy/ 1x za 12 mesiacov v súhrnnej hodnote 15,-€
  • Bezúročná pôžička do výšky 1 000,-€
  • Vecné darčeky pre deti zamestnancov (MDD, Mikuláš)
  • Darček pri životnom jubileu – narodeninách /okrúhle napr. 30, 40, 50 rokov/ - poukážka v hodnote 10,-€
  • Koncoročné firemné darčeky

O firme

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015.

Kontakt

Eva Križovenská(421948002048, )

Napíšte nám, radi zodpovieme vaše otázky

Poskytujeme zamestnanie

viac ako 1400 zamestnancom.

Sme členom

Asociácie personálnych agentúr Slovenska (APAS).