BENEFITY

Našim cieľom je zabezpečiť ľuďom, ktorých zamestnávame, čo najlepšie služby a benefity. Lebo len tak môžu v práci podávať 100 %-ný výkon. Preto pre všetkých našich zamestnancov poskytujeme v spolupráci s našimi obchodnými partnermi tieto výhody:

BEZPLATNÁ PRÁVNA PORADŇA

V prípade, že ste sa dostali do zložitej životnej situácie (rozvod, exekúcia, dedičstvo, príp. iné), kde potrebujete odbornú právnu pomoc a nemáte sa na koho obrátiť, je Vám k dispozícii náš odborný právny tím, ktorý Vám bezplatne poradí a pomôže.

BEZÚROČNÁ MIKROPÔŽIČKA

Pre zamestnancov, ktorí splnia kritériá (podľa prevádzky môžu byť niektoré odlišné), je každý mesiac vyčlenený k dispozícii istý finančný balík, určený na prerozdelenie na bezúročné zamestnanecké pôžičky.

SOCIÁLNY PROGRAM

Zamestnanci získavajú zdarma lístky do kina, divadla, športoviská alebo po dohode sú im tieto vstupenky preplatené. Organizujeme teambuildingové stretnutia, rôzne športové podujatia a súťaže o hodnotné ceny.

VEĽA DARČEKOV

Vecné darčeky pre deti zamestnancov (MDD, Mikuláš)
Darček pri životnom jubileu – narodeninách /okrúhle napr. 30, 40, 50 rokov/ Koncoročné firemné darčeky

CELODENNÁ STAROSTLIVOSŤ KOORDINÁTOROM

Váš koordinátor Vám zabezpečuje podporu a pomoc s adaptáciu na novom pracovisku, v rámci ubytovania, ako aj pomoc zorientovať sa v novom meste.

ZABEZPEČENÉ UBYTOVANIE A DOPRAVA

Pre každého zamestnanca vieme poskytnúť ubytovanie v blízkom mieste výkonu práce, alebo v spolupráci so zamestnávateľom zabezpečujeme dopravu z okolia.

BONUS ZA ODPORUČENIE ZAMESTNANCA

Priveď kamaráta a získaš odmenu 100,-€
/odmena sa vypláca 2x po 50,- € = odpracovaný 1. mesiac 50,-€ a odpracovaný 2. mesiac 50,-€/

Pre našich partnerov poskytujeme rozsiahle služby v oblasti personálneho manažmentu. Spolupracujeme s mnohými významnými spoločnosťami nielen na území Slovenska, Česka, Rakúska a Nemecka. Našou prvoradou úlohou je spokojnosť klienta, či už ide o zamestnanca alebo zamestnávateľa.

Medzi našich klientov patria malé i veľké firmy, lokálni výrobcovia, ale aj nadnárodné korporácie:

REFERENCIE

Našu kvalitu potvrdzujú naše referencie.

 • Smei členmi Americkej obchodnej komory (AmCham). Toto členstvo nás spája s významnou sieťou podnikov a profesionálov, ktorí sa angažujú v podnikaní medzi Spojenými štátmi a Slovenskom. AmCham nám poskytuje prístup k najnovším informáciám, trendy a príležitostiam, ktoré podporujú naše podnikateľské aktivity a rast na medzinárodnej úrovni. Je pre nás cťou byť súčasťou tejto prestížnej organizácie a zároveň potvrdzujeme našu oddanosť posilňovaniu obchodných väzieb medzi našimi krajinami.
  Americká obchodná komora
 • Sme oficiálnymi členmi HRcomm. Toto členstvo nás spája s profesionálnou komunitou v oblasti ľudských zdrojov na Slovensku a umožňuje nám aktívne zapájať sa do diskusií, zdieľať know-how a budovať vzťahy s lídrami a odborníkmi v tejto oblasti. Sme odhodlaní prispievať k rozvoju a inováciám v manažmente ľudských zdrojov a posilňovať naše záväzky voči najlepším štandardom práce a profesionality.
  HR comm
 • Sme hrdými členmi Slovensko-Srbskej obchodnej komory. Toto členstvo posilňuje naše záväzky voči rozvoju obchodných vzťahov medzi Slovenskom a Srbskom, a zároveň nám poskytuje prístup k sieťam, zdrojom a príležitostiam, ktoré podporujú naše podnikateľské aktivity. Sme nadšení, že môžeme aktívne prispievať k budovaniu mostov medzi našimi krajinami a podporovať rast a prosperitu v oboch regiónoch.
  Slovensko Srbská obchodná komora
 • Europersonal je hrdým členom APAS - Asociácie personálnych agentúr Slovenska. APAS je renomovaná organizácia, ktorá združuje významné subjekty v oblasti personálneho poradenstva a agentúrneho zamestnávania na Slovensku. Týmto členstvom potvrdzujeme náš záväzok k najvyšším štandardom profesionality, transparentnosti a etiky vo všetkých našich činnostiach. Je pre nás cťou pôsobiť v spoločnosti, ktorá podporuje rozvoj a dodržiavanie najlepších postupov v našej oblasti.
  Asociácia personálnych agentúr Slovenska
 • Spoločnosť EPF Group, a.s. poskytuje promptné reakcie, jej ústretovosť a celkovú spoluprácu hodnotíme veľmi pozitívne.
  Enics Slovakia s.r.o.
 • Spoluprácu s EPF Group, a.s. hodnotíme veľmi pozitívne. Personálne agentúry pri našej IT špecializácii využívame ojedinele, a preto oceňujeme, keď nám je predstavený naozaj relevantný profil kandidáta. Toto nám šetrí energiu a čas. Voľná pozícia bola obsadená k spokojnosti všetkých zúčastnených. Osobitne chceme vyzdvihnúť príjemné jednanie headhunterov / recruiterov, menovite pána Ing. Vladislava Sochaniča, PhD., ktorý nás celým procesom sprevádzal s plným nasadením.
  SCR design s.r.o.
 • Za spoločnosť Premier Consulting EU, s.r.o. môžeme vyjadriť celkovú spokojnosť s profesionálnym prístupom headhuntera  / recruitera počas celého procesu výberu, počnúc detailnou analýzou našich potrieb a porozumením problematike, priebežnou komunikáciou až po samotný výber vhodných kandidátov. Veľmi oceňujeme tento osobný prístup, flexibilné reagovanie na zmeny a celkovo profesionálny prístup. Rovnako oceňujeme veľmi príjemnú spoluprácu a tešíme sa na ďalšie spoločné projekty …
  PREMIER CONSULTING EU, S.R.O.
 • Chceme sa spoločnosti EPF Group, a.s. poďakovať za spoluprácu a pomoc pri hľadaní nového kolegu. Každý, kto si prešiel dopĺňaním tímu, vie, že táto úloha vôbec nie je jednoduchá, s touto spoločnosťou sa nám to podarilo na prvú dobrú….Počas podnikania sa nám potvrdili Fordove slová, že najväčšia hodnota firmy sú ľudia, preto tejto problematike v našej firme venujeme mimoriadnu pozornosť. Spolupráca so spoločnosťou EPF Group, a.s. nám pomohla byť lepšou firmou. Ešte raz ďakujeme a prajeme veľa ďalších dobrých výberov.
  SGH s.r.o.
 • Spoluprácu so spoločnosťou EPF Group, a.s. hodnotíme na veľmi dobrej profesionálnej úrovni. Dodanie profilov kandidátov a aj ich samotných bolo veľmi rýchle, komunikácia s konzultantom taktiež výborná.  Za našu spoločnosť určite spoluprácu odporúčame.
  Lamitec, s.r.o.
 • Celkovú spoluprácu a individuálny prístup spoločnosti EPF Group, a.s. hodnotíme pozitívne. Obrátili sme sa na nich už s viacerými pracovnými pozíciami. Ponúkli nám zaujímavých kandidátov, z ktorých sme si vždy vybrali. Rovnako oceňujeme hodnotenie kandidáta zo strany spoločnosti, ktorá nám pomáha pri rozhodovaní vo výberovom procese. Navyše, spolupráca s prideleným recruiterom / headhunterom, ktorý je zároveň našou kontaktnou osobou, je na vysokej úrovni vďaka jeho komunikatívnosti, ústretovosti a profesionalite. Určite máme záujem aj naďalej spolupracovať so spoločnosťou EPF Group, a.s.
  BUKÓZA HOLDING, a. s.