KTO SME A ČO ROBÍME?

U nás si prácu či zamestnanca nájde každý

Sme stabilnou agentúrou s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov.

PÔSOBÍME NA SLOVENSKOM, ČESKOM, RAKÚSKOM, NEMECKOM A SRBSKOM TRHU.
Ponúkané služby
 • Dočasné pridelenie
 • Dodanie pracovníkov priamo do Vášho kmeňového stavu aj 3K prostredníctvom nášho programu VISASERVIS
 • Starostlivosť o Vašich kmeňových zamestnancov 3K prostredníctvom nášho programu AFTER CARE+
 • Ubytovanie
 • Doprava
 • Vlastné školiace kapacity pre logistiku prostredníctvom vlastného školiaceho strediska ŠKOLENIE VZV
 • Recruiting

Hľadáte spoľahlivého partnera, ktorý by sa postaral o vaše personálne potreby s profesionálnym prístupom a dlhoročnými skúsenosťami? Spoločnosť EUROPERSONAL, s viac ako pätnásťročnou históriou v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, je tu pre vás.

Naša dlhodobá stabilita a flexibilita na slovenskom i zahraničnom trhu svedčí o tom, že sme viac než len poskytovateľom služieb; sme partnerom na ceste k vašemu úspechu.

V dnešnej dobe, keď sa výrobné plány a personálne potreby menia rýchlejšie ako kedykoľvek predtým, je dôležité mať po boku partnera, ktorý dokáže tieto výzvy nielen pochopiť, ale aj rýchlo a efektívne na ne reagovať. EUROPERSONAL vám ponúka nielen rozsiahle skúsenosti a odborné znalosti, ale aj individuálny prístup, ktorý zabezpečí, že vaše špecifické potreby budú vždy na prvom mieste. Naša filozofia celoživotného vzdelávania a rozvoja zamestnancov znamená, že vám dokážeme poskytnúť nielen zamestnancov pripravených na dnešné výzvy, ale aj na tie, ktoré prinesie budúcnosť.

ČO MOŽNO OD NÁS OČAKÁVAŤ?

Spoľahlivosť, skúsenosti, stabilitu

O NÁS

Poskytujeme služby v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov

Sme moderným, stabilným a dynamicky sa rozvíjajúcim poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov a máme dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj českom pracovnom trhu. 

Máme vybudovanú dostatočnú sieť regionálnych náborových centier, prostredníctvom ktorých sme nablízku nielen uchádzačom o prácu, ale aj obchodným partnerom.
 • Dôverná znalosť špecifík jednotlivých regionálnych trhov práce a efektívna infraštruktúra našich centier nám umožňuje rýchlo a flexibilne reagovať na individuálne požiadavky našich klientov.
 • Máme vlastné tréningové a školiace stredisko pre výučbu obsluhy motorových vozíkov a bezpečnosti ochrany zdravia pri práci.
 • V našom VZV & BOZP tréningovom centre dokážeme kvalitne a v reálnych podmienkach pripraviť uchádzačov o prácu na rôzne pozície v logistike a iných výrobných odvetviach.
NAŠE ÚSPECHY

Certifikáty

ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015
ISO 14001:2015
ISO 9001:2015
SPONZORING

Podporujeme kultúru a šport

SPONZORING

Podporujeme kultúru a šport

REFERENCIE

Našu kvalitu potvrdzujú naše referencie.

 • Smei členmi Americkej obchodnej komory (AmCham). Toto členstvo nás spája s významnou sieťou podnikov a profesionálov, ktorí sa angažujú v podnikaní medzi Spojenými štátmi a Slovenskom. AmCham nám poskytuje prístup k najnovším informáciám, trendy a príležitostiam, ktoré podporujú naše podnikateľské aktivity a rast na medzinárodnej úrovni. Je pre nás cťou byť súčasťou tejto prestížnej organizácie a zároveň potvrdzujeme našu oddanosť posilňovaniu obchodných väzieb medzi našimi krajinami.
  Americká obchodná komora
 • Sme oficiálnymi členmi HRcomm. Toto členstvo nás spája s profesionálnou komunitou v oblasti ľudských zdrojov na Slovensku a umožňuje nám aktívne zapájať sa do diskusií, zdieľať know-how a budovať vzťahy s lídrami a odborníkmi v tejto oblasti. Sme odhodlaní prispievať k rozvoju a inováciám v manažmente ľudských zdrojov a posilňovať naše záväzky voči najlepším štandardom práce a profesionality.
  HR comm
 • Sme hrdými členmi Slovensko-Srbskej obchodnej komory. Toto členstvo posilňuje naše záväzky voči rozvoju obchodných vzťahov medzi Slovenskom a Srbskom, a zároveň nám poskytuje prístup k sieťam, zdrojom a príležitostiam, ktoré podporujú naše podnikateľské aktivity. Sme nadšení, že môžeme aktívne prispievať k budovaniu mostov medzi našimi krajinami a podporovať rast a prosperitu v oboch regiónoch.
  Slovensko Srbská obchodná komora
 • Europersonal je hrdým členom APAS - Asociácie personálnych agentúr Slovenska. APAS je renomovaná organizácia, ktorá združuje významné subjekty v oblasti personálneho poradenstva a agentúrneho zamestnávania na Slovensku. Týmto členstvom potvrdzujeme náš záväzok k najvyšším štandardom profesionality, transparentnosti a etiky vo všetkých našich činnostiach. Je pre nás cťou pôsobiť v spoločnosti, ktorá podporuje rozvoj a dodržiavanie najlepších postupov v našej oblasti.
  Asociácia personálnych agentúr Slovenska
 • Spoločnosť EPF Group, a.s. poskytuje promptné reakcie, jej ústretovosť a celkovú spoluprácu hodnotíme veľmi pozitívne.
  Enics Slovakia s.r.o.
 • Spoluprácu s EPF Group, a.s. hodnotíme veľmi pozitívne. Personálne agentúry pri našej IT špecializácii využívame ojedinele, a preto oceňujeme, keď nám je predstavený naozaj relevantný profil kandidáta. Toto nám šetrí energiu a čas. Voľná pozícia bola obsadená k spokojnosti všetkých zúčastnených. Osobitne chceme vyzdvihnúť príjemné jednanie headhunterov / recruiterov, menovite pána Ing. Vladislava Sochaniča, PhD., ktorý nás celým procesom sprevádzal s plným nasadením.
  SCR design s.r.o.
 • Za spoločnosť Premier Consulting EU, s.r.o. môžeme vyjadriť celkovú spokojnosť s profesionálnym prístupom headhuntera  / recruitera počas celého procesu výberu, počnúc detailnou analýzou našich potrieb a porozumením problematike, priebežnou komunikáciou až po samotný výber vhodných kandidátov. Veľmi oceňujeme tento osobný prístup, flexibilné reagovanie na zmeny a celkovo profesionálny prístup. Rovnako oceňujeme veľmi príjemnú spoluprácu a tešíme sa na ďalšie spoločné projekty …
  PREMIER CONSULTING EU, S.R.O.
 • Chceme sa spoločnosti EPF Group, a.s. poďakovať za spoluprácu a pomoc pri hľadaní nového kolegu. Každý, kto si prešiel dopĺňaním tímu, vie, že táto úloha vôbec nie je jednoduchá, s touto spoločnosťou sa nám to podarilo na prvú dobrú….Počas podnikania sa nám potvrdili Fordove slová, že najväčšia hodnota firmy sú ľudia, preto tejto problematike v našej firme venujeme mimoriadnu pozornosť. Spolupráca so spoločnosťou EPF Group, a.s. nám pomohla byť lepšou firmou. Ešte raz ďakujeme a prajeme veľa ďalších dobrých výberov.
  SGH s.r.o.
 • Spoluprácu so spoločnosťou EPF Group, a.s. hodnotíme na veľmi dobrej profesionálnej úrovni. Dodanie profilov kandidátov a aj ich samotných bolo veľmi rýchle, komunikácia s konzultantom taktiež výborná.  Za našu spoločnosť určite spoluprácu odporúčame.
  Lamitec, s.r.o.
 • Celkovú spoluprácu a individuálny prístup spoločnosti EPF Group, a.s. hodnotíme pozitívne. Obrátili sme sa na nich už s viacerými pracovnými pozíciami. Ponúkli nám zaujímavých kandidátov, z ktorých sme si vždy vybrali. Rovnako oceňujeme hodnotenie kandidáta zo strany spoločnosti, ktorá nám pomáha pri rozhodovaní vo výberovom procese. Navyše, spolupráca s prideleným recruiterom / headhunterom, ktorý je zároveň našou kontaktnou osobou, je na vysokej úrovni vďaka jeho komunikatívnosti, ústretovosti a profesionalite. Určite máme záujem aj naďalej spolupracovať so spoločnosťou EPF Group, a.s.
  BUKÓZA HOLDING, a. s.

Poskytujeme zamestnanie

viac ako 1400 zamestnancom.

Sme členom

Asociácia personálnych agentúr Slovenska (apas.sk).

Slovensko-srbská obchodná komora (ssok.eu)